Unie studentů farmacie

Farmaceutická fakulta

O nás

Unie studentů farmacie je spolek sdružující studenty Farmaceutické fakulty Masarykovy univerzity, který nabízí možnost osobního rozvoje a zpříjemnění studentského života všem budoucím farmaceutům. V průběhu školního roku organizuje odborné přednášky a semináře, kulturní a společenské akce a v neposlední řadě také různé osvětové kampaně zaměřené na zdraví. Svým členům také pomáhá s výjezdy do zahraničí, jak na výměnné pobyty, tak i na různé odborné kongresy.

Co je naším posláním?

Naším hlavním cílem je sdružovat všechny studenty napříč ročníky a zpestřovat jim studentský život. Kromě toho se zaměřujeme na seberozvoj studentů a vzdělávání v oblasti prevence a zdraví populace. Mezi další naše cíle patří umožnit našim členům výjezdy do zahraničí.  V neposlední řadě nabízíme našim členům možnost seberozvoje díky angažování se ve spolku - získávání cenných zkušeností, jak organizovat různé akce, jednat s dalšími lidmi, případně vést tým nebo skupinku lidí a také účastnit se mezinárodních akcí a farmaceutických konferencí.

Co děláme

V průběhu školního roku organizujeme odborné přednášky a semináře, kulturní a společenské akce a v neposlední řadě také různé osvětové kampaně zaměřené na zdraví. Svým členům také pomáháme s výjezdy do zahraničí, jak na výměnné pobyty, tak i na různé odborné kongresy.

Pravidelně pořádáme

  • Ples farmaceutů
  • Nálevka
  • Antibiotický týden
Název

Unie studentů farmacie


Kde nás najdete

www.usf.cz/cz


Jak nás kontaktovat

usf@usf.cz

Mgr. Jana Melicharová

prezident

telefon: 732 281 360
e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info