Mohu změnit svůj studijní plán?

V průběhu studia můžete požádat o změnu svého studijního plánu v rámci programu, v němž jste zapsáni. V době posuzování žádosti přitom musíte splňovat podmínky pro vznik práva na zápis do následujícího semestru (čl. 12 SZŘ).