Přípravný kurz

Lékařská fakulta Masarykovy univerzity pořádá pro studenty středních škol a uchazeče o studium přípravný kurz k přijímacím zkouškám na lékařské fakulty.

Termíny kurzu

Přípravný kurz probíhá vždy od začátku října do konce dubna, zpravidla každou druhou sobotu dopoledne od 9.00 hodin do 12.30 hodin.

více na webu LF MU ZDE

Vše o studiu

Co se naučíte

Kurzy vedou zkušení vysokoškolští učitelé, jenž přednáší střídavě biologii, chemii a fyziku. Náplň kurzů i jejich kvalita jsou každoročně absolventy velmi kladně hodnoceny.

Pro následující akademický rok 2023/2024 chystáme Přípravný kurz opět pouze v prezenční podobě.

Přihlášku si můžete založit, v období 1. 7. - 6. 10. 2023.

Ještě stále je možné podat svoji přihlášku! Pro opozdilce otvíráme tuto možnost až do půlky listopadu 2023!

Více informací naleznete na webu Lékařské fakulty (ZDE).

Jak se přihlásit

Podmínky pro přijetí

Informace o kurzu

Zajišťuje Lékařská fakulta