Přípravný kurz

Farmaceutická fakulta MU nabízí uchazečům o studium přípravný kurz s náplní odpovídající přijímacím zkouškám na Farmaceutickou fakultu MU (pro bakalářský i magisterský studijní program).

Zájemci o studium na Farmaceutické fakultě (MSP Farmacie i BSP Kosmetické prostředky)

Termíny kurzu

Kurz probíhá ve třech  termínech: říjen až prosinec, leden až březen, březen až květen.

Vše o studiu

Co se naučíte

V rámci tohoto kurzu si oživíte a doplníte znalosti z chemie a biologie a budete tak připraveni na oborové testy PHARM MUNI, ale i na jiné fakulty. Na závěr přípravného kurzu můžete absolvovat přijímací zkoušku nanečisto (ve zkráceném rozsahu), která zahrnuje otázky ze všech částí písemné přijímací zkoušky (tedy i otázky z testu všeobecných studijních předpokladů).

Více informací naleznete na webu Farmaceutické fakulty (ZDE).

Jak se přihlásit

Podmínky pro přijetí

Účastníci, kteří se přihlásí přes Obchodní centrum MU, obdrží individuální přístup k online kurzu.

Informace o kurzu

Zajišťuje Farmaceutická fakulta
Hodinová dotace 40
Délka vzdělávání v týdnech 10

Váháte?
Máte otázku?

Zajímá vás obsah a podmínky studia kurzu Přípravný kurz? Zeptejte se nás:

PharmDr. Marie Valentová, Ph.D.

e‑mail: