Švédština - jazyk a reálie

Zúčastněte se výuky švédštiny s důrazem na praktický jazyk každodenního života a seznamte se s reáliemi, které mají klíčový význam pro porozumění a vhled do současné švédské společnosti. Oproti běžnému studiu švédštiny v jazykové škole kurz nabízí také vhled do sociálního, politického i kulturního prostředí švédské společnosti.

Široká veřejnost

Termíny kurzu

Období výuky 19. 9. 2024

2 semestry | prezenčně
Výuka je plánována od 19.9.2024 - 22.5.2025
Každý čtvrtek: 18:00 - 19:30h

Počet účastníků
až 15

5 000 Kč

Termín přihlášení
do 19. 8. 2024 (včetně)

Vše o studiu

Co se naučíte

Uplatnění znalostí

Kurz je určen zájemcům z řad veřejnosti, kteří si chtějí osvojit základy švédštiny pro běžné komunikační situace a zároveň získat kulturní přehled k porozumění současné švédské společnosti.

Jak se přihlásit

Podmínky pro přijetí

Přijímací zkouška se nekoná. Podmínkou přijetí je podání přihlášky a včasné uhrazení poplatku.

Průběh studia, lektoři

Podmínky pro ukončení

Úspěšné absolvování kurzu je podmíněno 70% docházkou a úspěšně absolvovat test.

Lektoři

Mgr. et Mgr. Eliška Straková