Vzdělávání v jednotlivých předmětech

Zájemci si mohou vybírat z nabídky předmětů vyučovaných v rámci akreditovaných studijních programů Farmaceutické fakulty MU témata podle svých požadavků a tyto předměty pak absolvovat v rámci programu celoživotního vzdělávání.

Program je určen pro širokou veřejnost. Podmínkou pro přijetí je ukončené středoškolské vzdělání s maturitou.

Termíny kurzu

Nejbližší termín konání kurzu zatím není stanoven.

Vše o studiu

Co se naučíte

Vzdělávání v jednotlivých předmětech je forma celoživotního vzdělávání, kdy si zájemci mohou vybírat z nabídky předmětů akreditovaných studijních programů Farmaceutické fakulty MU, pokud splňuje případné podmínky daného předmětu (např. kapacitní limit). Zvolené předměty si uchazeči registrují v Informačním systému a poté objednají a zakoupí prostřednictvím Obchodního centra MU. Registrace do jednotlivých předmětů podléhá schválení (obzvl. u předmětů vyšších ročníků).

Uplatnění znalostí

Celoživotní vzdělávání (CŽV) je placenou formou vzdělávání a jeho účastníci nejsou studenty podle zákona.

V rámci CŽV není možné získat akademický titul. V případě přijetí do studia mohou být předměty absolvované v rámci CŽV na základě žádosti studenta uznány do prezenčnícho studia (podle platných podmínek pro uznávání předmětů, maximálně však do výše 60 % kreditů potřebných k řádnému ukončení studia).

Jak se přihlásit

Elektronickou přihlášku lze podat dvakrát ročně před každým semestrem.

Podmínky pro přijetí

• Ukončené středoškolské vzdělání
  • Podání elektronické přihlášky
  • Úhrada poplatku za vzdělávání
  • Uchazeč o studium jednotlivých předmětů v CŽV FaF není aktuálně studentem studijního programu, do kterého je zvolený předmět zařazen, ani nemá přerušené studium tohoto studijního programu.

Průběh studia

Podmínky pro ukončení

Podmínky ukončení závisí na zvolených předmětech.

Informace o kurzu

Zajišťuje Farmaceutická fakulta
Délka vzdělávání v týdnech 14

Váháte?
Máte otázku?

Zajímá vás obsah a podmínky studia kurzu Vzdělávání v jednotlivých předmětech? Zeptejte se nás:

PharmDr. Marie Valentová, Ph.D.

e‑mail: