MUNIVERSE

Vítej v MUNIVERSE, nejlepším místě, kde můžeš prožít svá studentská léta! Brouzdej mapou a objevuj vše, co ti studium na MUNI nabízí. Fakulty, laboratoře, sportoviště, kavárny i bary. Možností máš celý vesmír, tak vzhůru do toho!

Přejít k mapě

Načítám mapu…

Studium

Fakulta sociálních studií

Joštova 218/10, 602 00 Brno

Chceš se podívat na svět trošku jinýma očima a naučit se „vidět do lidí“? Psychologie a sociologie na Fakultě sociálních studií MUNI pravidelně atakují čela žebříčků vysokých škol a žurnalistika je taky dlouhodobě oblíbeným oborem. Studenti tu mají k dispozici mimo jiné špičkově vybavené televizní a rádiové studio. Své si tady najdou i budoucí politologové, experti na mezinárodní vztahy, sociální pracovníci a další.

Studenti hojně vyjíždí do ciziny, a když už jsou doma, tak o sobě dávají vědět. Nejčastěji v rámci studentských spolků nebo i vlastních odvážných aktivit, jako například v celorepublikově známém projektu Demagog.cz, který se věnuje ověřování faktů z politických diskuzí.

Atmosféře fakulty dodává taky nádherné atrium, pod kterým se nachází „Krmítko“, fakultní kavárna a čajovna, ve které vždycky najdeš zázemí pro pokec i samostudium.


Předchozí

Fakulta informatiky

Další

Fakulta sportovních studií

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info