MUNIVERSE

Vítej v MUNIVERSE, nejlepším místě, kde můžeš prožít svá studentská léta! Brouzdej mapou a objevuj vše, co ti studium na MUNI nabízí. Fakulty, laboratoře, sportoviště, kavárny i bary. Možností máš celý vesmír, tak vzhůru do toho!

Přejít k mapě

Načítám mapu…

Studium

Pedagogická fakulta

Poříčí 623/7, 639 00 Brno

Pokud tě baví práce s dětmi a učení druhých, pedagogická fakulta bude přesně pro tebe. Budoucí pedagogové se tady učí výuku v terénu, už od druhého ročníku chodí doučovat děti a později na praxi do škol. Praxi můžeš mít i přímo na fakultě, kde funguje školka pro zaměstnance fakulty, Pidimuňátka.

Fakulta navíc nedávno přetvořila celou strukturu studia, takže je teď orientovaná víc na to, s čím se budoucí učitelé budou v reálném životě potkávat. Například pedagogiku a psychologii učí dvojice učitelů zároveň, protože ani v běžném životě je od sebe nelze oddělit.

Na výběr máš z celé řady kombinací oborů. Různorodá zaměření jsou skvělá i pro samotnou atmosféru na fakultě. Potkáš tady sportovce, vědce, umělce nebo jazykovědce, každý se věnuje tomu, co ho baví, ale základy jsou společné. Mimochodem: nejslavnějšími obyvatelkami fakulty jsou pak dvě kočky, Felixa a Mrňousek, které mají i svůj vlastní facebookový profil.


Předchozí

Otevřená zahrada

Další

Pod hodinama / Na „čáře“

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info