Zveřejnění výsledků

Výsledky celouniverzitní předmětové ankety se zveřejňují po uzavření ankety a jejím automatickém vyhodnocení. Uzavření probíhá na konci zkouškového období daného semestru.

Výsledky jsou přístupné všem vyučujícím a jejich nadřízeným; studentům jsou výsledky přístupné, pouze pokud anketu jako celek dostatečně vyplnili.

Podoba výsledků

Výsledky ankety jsou prezentovány formou barevných grafů s podíly odpovědí na jednotlivé otázky. Objem studijní zátěže je vyhodnocován zvlášť formou základní číselné statistiky.

Slovní komentáře

Slovní komentáře studentů jsou přístupné pouze konkrétním vyučujícím a jejich nadřízeným. Výjimkou jsou předměty vyučované na Fakultě sociálních studií MUNI, v jejich případě se vedení fakulty rozhodlo anonymní otevřené studentské komentáře zveřejňovat.

Vyučující mají možnost na své výsledky v anketě reagovat, jejich případný komentář se studentům zobrazí u výsledků ankety.

Zpět na předmětovou anketu