Odbor pro strategii

Čím se zabýváme

Agendy jsou v kompetenci Odboru pro Strategii:

Ing. Bc. Šárka Řehořová
telefon: 549 49 3162, 725 378 781
e‑mail:

Vaše potřeby a požadavky na tým analytiků z Odboru pro Strategii zasílejte nejlépe přímo mně. Najdu Vám pro jejich řešení vhodného člena týmu.

Mgr. Ondřej Hofírek
e‑mail:

Můžete se na mne obrátit ohledem celouniverzitních průzkumů a také předmětové ankety. Metodicky vypomůžu s Vaším vlastním průzkumem.

Mgr. Mikuláš Múdry
e‑mail:

Realizuji pokročilé datové analýzy, zejména z oblasti studijní. Zodpovím také Vaše dotazy k předmětové anketě.

Mgr. Jitka Hyršovská
e‑mail:

Mám na starosti mezinárodní srovnávací žebříčky univerzit, podílím se na datových analýzách a také na editaci Výroční zprávy MU.

Ing. Petra Čačková, Ph.D.
e‑mail:

Pečuji o celouniverzitní průzkumy, podílím se na editaci Výroční zprávy MU a také na realizaci datových analýz.

Mgr. Ing. Ivana Staveník

Dlouhodobě mimo výkon práce

V současné době čerpám rodičovskou dovolenou, budu se těšit na spolupráci po svém návratu.

Ředitelka pro strategii

Neučitelští pracovníci