Kariérní centrum MU

Jsme personálně-poradenská agentura Masarykovy univerzity, která propojuje studenty se zaměstnavateli.

Studentům pomáháme nastartovat úspěšnou kariéru díky individuálnímu poradenství, výukovým seminářům, workshopům a eventům. Ty jim usnadňují přípravu na zaměstnání a umožňují překonání jejich aktuálních kariérních problémů a výzev.

Zaměstnavatelům usnadňujeme nábor kvalifikovaných studentů a absolventů z řad Muni. Poskytujeme jim recruitmentové služby, budujeme povědomí o jejich firmě na univerzitě, umožňujeme jim kontakt se studenty prostřednictvím osobních setkání a cílené inzerce a zajišťujeme pro ně předvýběr uchazečů.

Více informací naleznete na webu www.kariera.muni.cz.

Studenty i zaměstnavatele propojujeme také prostřednictvím kariérního portálu Masarykovy univerzity JobCheckIN. Ten studentům umožňuje získat práci, trainee či stáž. Zaměstnavatelům usnadňuje hledání zaměstnanců z řad studentů a absolventů Muni. Portál JobCheckIN je napojen na Informační systém MU, ze kterého automaticky stahuje data o studiu. Vyhodnocuje shodu mezi požadavky firem a profily uchazečů, díky čemuž uchazečům doporučuje pouze vhodné pozice a firmám umožňuje cílenou inzerci. Jde tak o jednotný inzertní prostor pro celou Masarykovu univerzitu.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info