S čím mi v Kariérním centru poradí?

Máte otázku ohledně budoucí kariéry, trhu práce nebo nevíte, jak správně sestavit životopis? Kariérní poradci vám pomohou najít ten správný směr. Chcete vědět a zažít víc? Dorazte na kurzy a tréninky a dozvíte se řadu užitečných tipů.

Vlastní zkušenost: Hana Cukrová, Fakulta sociálních studií MU
„První zkouškové období pro mě byla taková malá noční můra. Nedokázala jsem pořádně skloubit učení na zkoušky, brigádu a svůj osobní život a cítila jsem se neustále pod velkým tlakem. Potom jsem objevila na univerzitě kurzy, které se věnují právě zvládání stresu a organizačnímu plánování a další zkouškové už tak hrozné nebylo. Naučila jsem se, jak se vypořádat s nervozitou, naplánovat si své aktivity a vypjaté situace už zvládám mnohem líp.“

Nevíte? Tápete?
Jsme jedno ucho