Studenti MUNI, na Majáles!

Po třech letech se po koronavirové pauze do Brna znovu vrací největší studentský festival. Brněnský Majáles 2022 se odehraje v sobotu 7. května na Výstavišti Brno a vy musíte být u toho! 

duben 2022

Než to první květnovou sobotu večer vypukne, měli byste se zúčastnit hned několika akcí, které k Brněnskému Majálesu neodmyslitelně patří. Pište si do svých diářů!

 • 11. 4. – 30. 4. 2022

  Volba Krále a Královny Brněnského Majálesu

  Za královskými kandidáty nestojí pouze jejich královská družina, ale celá univerzita. Podpořte KráleKrálovnu MUNI v internetovém hlasování! 

 • 12. 4. 2022

  Stavba Majálesové májky na náměstí Svobody

  Pomozte postavit kandidátům na Krále a Královnu Majálesovou májku. Vezměte s sebou kamarády, spolužáky, oblečte se do modré a dorazte! Během průvodu i na Svoboďáku vás pohostí královské družiny! 

 • 7. 5. 2022

  Kácení májky a majálesový průvod Brnem

  Přijďte podpořit královský pár MUNI a vybarvit ulice Brna do modra! Čeká vás fenomenální průvod s alegorickými vozy, na kterých se představí královští kandidáti z jednotlivých brněnských vysokých škol. 

A to ještě není všechno! Nezapomeňte na Výstavišti Brno navštívit naši MUNIzónu. Těšit se můžete na prostor k chillování i spoustu aktivit.  


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info