Pro zástupce spolků/klubů

Vítejte! Na této stránce najdete vše, co potřebujete vědět ke správě vašeho spolku či klubu. A s tím, co tady není, vám rádi poradíme!

Platforma spolků a spolkové spolupráce

koordinace spolkové činnosti
koordinator@spolky.muni.cz

Členové koordinačního týmu

Oddělení vnějších vztahů a marketingu RMU

rozvoj vztahů se studenty a studentskými organizacemi
dimitrov.s@rect.muni.cz

Kontaktní osoby za OVVM

Jak můžeme požádat o uvedení spolku/klubu na webu?

Pro uvedení spolku/klubu na webu je nutné jeho existenci nejprve nahlásit Platformě spolků, která všechny spolky/kluby na Masarykově univerzitě eviduje. Pro tento účel je k dispozici speciální online formulář. Základní informace o vašem spolku/klubu vložené do formuláře současně slouží jako podklad pro vytvoření profilu spolku/klubu na webu, k jehož editaci následně získáte přístup.

Jde umístit sídlo spolku do spolkových prostor?

Ano, spolky/kluby, které mají podepsanou rámcovou smlouvu/memorandum o spolupráci s Rektorátem MU, mohou mít sídlo ve spolkových prostorech. V této věci je nutné kontaktovat Mgr. Simonu Dimitrov z Oddělení vnějších vztahů a marketingu RMU na adrese dimitrov.s@rect.muni.cz.

Mohou spolkové prostory využívat i jiné subjekty než spolky a kluby?

Nemohou. Spolkové prostory slouží výhradně pro spolky a kluby Masarykovy univerzity.