Karanténní ubytování ve Šlapanicích

Masarykova univerzita hledá řešení situace studentů, kteří se vracejí do České republiky ze zahraničí a potřebují být v karanténě.

17. 3. 2020 21:30

V současné době se používá 11 karanténních pokojů ve Šlapanicích, které jsou určené pro studenty-cizince, kteří jsou ubytovaní na kolejích MU, ale nemohou se vrátit do svých původních kolejních pokojů, protože se na ně vztahuje karanténní opatření 14 dnů. V případě potřeby lze tuto kapacitu mírně navýšit.

Zároveň byla vyčleněna kapacita 10 pokojů k pronajmutí pro studenty, kteří původně nebydleli na kolejích MU, ale nemohou se, nebo nechtějí kvůli epidemii koronaviru vrátit do místa bydliště či předchozího ubytování.

Přehled všech článků