Aktuální opatření týkající se COVID-19

  • Provoz MU se řídí univerzitním semaforem. Jeho aktuální barva je ŽLUTÁBudovy jsou uzavřené pro veřejnost. Výuka je omezena na maximálně 150 osob. Aktuální opatření najdete zde.
  • Podle rozhodnutí rektora č. 1/2022 platí zákaz vstupu na MU s příznaky virového infekčního onemocněníZaměstnanci a studenti mají nařízeno bezodkladně oznámit pozitivní test na COVID-19 a také informovat MU o svém návratu ze zahraničí.
  • Od 17. ledna 2022 vstupuje na MU v platnost systém povinného testování zaměstnanců na pracovišti. 
  • Děkani rozhodují o povinnosti studentů prokazovat se pro účast na prezenční výuce certifikátem O-N-T (očkování – nemoc – test). Povinné testování každých sedm dní platí pro studenty, kteří bydlí na kolejích MU, výjimku mají studenti s dokončeným očkováním nebo po onemocnění COVID-19.
  • MU prosí studenty a zaměstnance o vyplnění informací o očkování.

Další informace MUNI pomáhá

Aktuality

Aktuální opatření

Provoz na MU se řídí univerzitním semaforemjehož úroveň stanovuje Krizový štáb MU. Aktuální barva je ŽLUTÁ. Jednotlivé fakulty a pracoviště mohou vyhlásit vyšší stupeň pohotovosti či další pravidla nad rámec doporučení pro aktuální stupeň rizika. Sledujte weby fakult a barevné označení budov MU. 

MUNI pomáhá! Pomáhejte s námi nebo si řekněte o pomoc

Masarykova univerzita vytvořila z iniciativy rektora Martina Bareše dobrovolnickou síť. Díky tomu, že se přihlásily tisíce dobrovolníků, nyní můžeme nabídnout pomoc v mnoha činnostech a oborech. 

Více na munipomaha.cz

Zprávy z Magazínu M

Kontakt

Máte otázky? Napište nám.

e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info