Univerzita bude bez kontaktní výuky nejméně do poloviny května

O prodloužení opatření přijatých v návaznosti na aktuální vývoj situace kolem epidemie koronaviru dnes rozhodl rektor Masarykovy univerzity Martin Bareš.  Mimořádné opatření, kterým se ruší veškerá kontaktní výuka, rektor prodloužil až do 15. května. Počítá se také s prodloužením zkouškového období do konce září, aby byl dostatek prostoru na konzultace a přípravu na zkoušky.

23. 3. 2020 16:50

„Snažíme se maximálně dbát na dodržení práv studentů. Děláme vše pro to, aby studenti o semestr nepřišli, mohli odevzdat seminární či závěrečné práce, nebo udělat zkoušky včetně těch státních v řádných termínech, případně aby tam, kde je to z důvodů omezení nutné, došlo k posunutí termínů,“ řekl rektor Martin Bareš s tím, že opatření musí odpovídat situaci na jednotlivých fakultách.

Čtěte více v Magazínu M.

Přehled všech článků