PhDr. Jaromír Volek, Ph.D.

Kvalifikace

Ukončená řízení

Habilitační řízení
Jméno uchazeče v době konání řízení PhDr. Jaromír Volek, Ph.D.
Pracoviště uchazeče v době konání řízení Fakulta sociálních studií, Masarykova unvierzita
Obor řízení Sociologie
Fakulta zajišťující řízení Fakulta sociálních studií
Stav řízení řízení zastaveno
Datum zahájení řízení 28. 3. 2017
Datum ukončení řízení 16. 4. 2021
Habilitační práce (veřejná část) Čeští žurnalisté v post-transformační etapě
Důvod pro omezení zveřejnění práce: Text práce bude součástí knihy na zákl. již uzavřené smlouvy.
Oponenti habilitační práce Simon Smith, Ph.D. (Fakulta sociálních věd Univerzity Karlovy)
prof. PhDr. Karel Müller, Ph.D. (Fakulta mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze)
doc. PhDr. Lukáš Linek, Ph.D. (Sociologický ústav AV ČR, v.v.i.)
Posudky oponentů Posudek 1 | Posudek 2 | Posudek 3
Přednáška pro odbornou veřejnost 16. 2. 2018 | Hodnocení přednášky
Složení habilitační komise
Předseda prof. PhDr. David Šmahel, Ph.D. (Fakulta sociálních studií MU)