Kvalifikace

Probíhající řízení

Habilitační řízení
Jméno uchazeče v době konání řízení Lukáš Lafférs
Pracoviště uchazeče v době konání řízení Katedra matematiky, Fakulta přírodních věd, Univerzita Mateja Bela, Banská Bystrica, Slovenská republika
Obor řízení Ekonomie
Fakulta zajišťující řízení Ekonomicko-správní fakulta
Stav řízení probíhající řízení
Datum zahájení řízení 24. 4. 2023
Habilitační práce (veřejná část) Essays in econometrics of model uncertainty
Důvod pro omezení zveřejnění práce: The appendix contains full published versions of papers. The license agreements with publishers do not allow sharing of published versions of papers with third parties. All papers are available online at journals' websites. Links are available in the public part of the habilitation thesis.
Oponenti habilitační práce Prof. Dr. Anthony Strittmatter (Faculty of Economics, UniDistance Suisse)
Michael C. Knaus, PhD (School of Business and Economics, University of Tübingen)
doc. PhDr. Jozef Baruník, Ph.D. (Institut ekonomických studií, Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova)
Posudky oponentů Posudek 1 | Posudek 2 | Posudek 3