Grey CoLab

Filozofická fakulta

Psychologický ústav

O nás

Jsme komunita lidí zajímajících se o kognitivní výzkum v oblasti psychologie s využitím moderních technologií. Mezi naše základní hesla patří otevřenost, pomoc, multidisciplinarita, vzájemná inspirace a zvídavost. Místo mezi námi má každý, v němž dřímá zájem se rozvíjet, přidat se k vědecké diskuzi a poznat se s dalšími lidmi nadšenými pro výzkum ve jménu spolupráce a vzájemné motivace.

Co je naším posláním?

Klub si dává za cíl zvětšit povědomí o výzkumu kognice v psychologii a zároveň poskytnout místo pro ty, kteří se o tuto oblast zajímají a hledají prostor, kde by mohli rozšiřovat i naplňovat svůj potenciál a uplatňovat své nadšení pro tuto oblast. Jeho posláním se tak stává nejen tvorba půdy pro nové výzkumníky v psychologii, ale též podpůrné sítě členů, kteří by se od sebe vzájemně mohli učit a vést vpřed na cestě hledání pravdy a poznání.

Co děláme

Grey CoLab se zaměřuje na vedení moderované vědecké diskuze, podněcování i tvorbu projektů a vzájemnou výpomoc. Taktéž se stará o edukaci svých členů v různých aspektech výzkumu, ať již statistice, zásadách správného výzkumu nebo obecně zajímavých potenciálních tématech, která vyvstávají v současné době v psychologii a zkoumání kognice, včetně užívání nových nástrojů a technologií v psychologickém výzkumu.

Název

Grey CoLab


Jak nás kontaktovat

greylab.muni@gmail.com

Bc. Alexandra Ružičková

organizátor

e‑mail:

Bc. Vojtěch Svoboda

organizátor

e‑mail:

Bc. Jasmína Aldabaghová

organizátor

e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info