Masarykova studentská unie, z.s. (MUNIE)

Celouniverzitní spolek

O nás

Masarykova studentská unie byla založena v roce 2012. Je největší celouniverzitní spolek na MUNI! Naším sloganem se stalo heslo: Studuj naplno! Univerzita není jen o učení, ale také získávání zkušeností a kontaktů. MUNIE proto dává prostor pro vlastní seberozvoj prostřednictvím zapojení se do jednotlivých oddělení organizace, jako je HR, projektové řízení, marketing nebo Fundraising & Development.

Co je naším posláním?

Posláním MUNIE je sdružovat aktivní studenty a studentky s cílem nalezení sounáležitosti s vlastní univerzitou a ostatními studujícími.

Co děláme

Hlavní činností je organizace široké plejády kulturních, sportovních, společenských, vzdělávacích a dobročinných akcí pro studenty a studentky Masarykovy univerzity. Největší události je populární Ples studentů Masarykovy univerzity. Neméně důležitou náplní je zastřešování, sdružování a podpora aktivních studentských spolků naší univerzity.

Pravidelně pořádáme

• Ples studentů Masarykovy univerzity
  • Hokejový průvod
  • Jarmark spolků Masarykovy univerzity