Stanovisko Masarykovy univerzity a finanční pomoc na podporu osob zasažených v souvislosti s útokem

Jsme hluboce šokováni informacemi o tragédii, k níž došlo odpoledne 21. prosince na půdě Filozofické fakulty Univerzity Karlovy.

prosinec 2023

Bez popisku

Jde o bezprecedentní útok na vysokoškolské půdě, který nemá v ČR obdoby a se kterým se v žádném případě nelze smířit.

Hluboce soucítíme se zraněnými i blízkými obětí, které v tomto předvánočním období zcela nečekaně a nesmyslně zasáhla tato tragická událost.

Masarykova univerzita vyhlašuje solidární finanční pomoc na podporu osob zasažených v souvislosti s útokem na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy dne 21. 12. 2023. Vybraná částka bude předána rektorce Univerzity Karlovy Mileně Králíčkové začátkem roku 2024 k využití pro potřeby osob zasažených útokem na FF UK.

Darovat můžete zde.

Přehled všech článků