Členské shromáždění a akce na jaře 2024

Letošní členské shromáždění se konalo online ve čtvrtek 7. prosince 2023 od 19. hodin a veškeré dokumenty byly schváleny v pozdějším hlasování rovněž online. V sekci O nás najdete Výroční zprávu a nově schválené stanovy zde. Níže upozorňujeme rovněž na akce studentských spolků a zveme na další akce spolku v roce 2024.

prosinec 2023

Bez popisku

V prosinci jste každou středu mezi 16. a 18. hodinou mohli navštívit výstavu Citrusjam - BOTANICARE v prostorách bývalé trafiky na Krásneho ulici v blízkosti Juliánovského náměstí, která představila site-specific zvukovou instalaci fiktivní firmy prodávající okysličený vzduch. Projekt byl podpořen rychlograntem SAPMU.

První akcí roku 2024 byla prezentace spolku spojená s exkurzí do auly a knihovny právnické fakulty. V únoru se můžete těšit na prohlídku historického areálu fakulty informačních technologií VUT. Budovami bývalého kláštera, v nichž dnes najdeme špičkově vybavené pracovny a učebny, nás provede správce areálu Ing. Mieczyslaw Szydlo. Dále se vypravíme na Ústavní soud, kde nám bude průvodcem současný soudce doc. JUDr. Jan Svatoň, CSc. V březnu se také chystáme zopakovat exkurzi do brněnského studia České televize.

Veškeré informace o akcích spolku jsou v událostech.

Foto z vernisáže výstavy Citrus Jam - BOTANICARE

Přehled všech článků