Granty TGM 2024 a květnové univerzitní akce

V květnu opět budeme hodnotit Granty TGM a vy můžete být při tom. Také vás zveme na univerzitní akce MUNI Day a MUNI Run.

29. 4. 2024

MUNI run: pozvánka

Do 20. května máte možnost požádat o Grant TGM, více informací v příslušné sekci.

• Granty TGM umožňují realizovat debaty, přednášky, setkání, výstavy, projekce,
    festivaly, soutěže, koncerty, happeningy, konference, workshopy, stáže,
    publikace či výzkumné projekty.
  • Granty TGM se udělují ve výši 4.000–20.000 Kč na projekt. Finanční prostředky
    pocházejí ze členských příspěvků členů SAPMU a darů absolventů a přátel
    Masarykovy univerzity.

15. května 2024 se bude v areálu Univerzitního kampusu Bohunice konat první ročník univerzitního běhu MUNI RUN určeného nejen pro zaměstnance a studenty, ale pro všechny, kteří mají rádi běhání. Registrujte se na webu akce (pro širokou veřejnost).

Patříte mezi členy SAPMU a nemáte aktivní status zaměstnance či studenta MU? Díky podpoře Oddělení vnějších vztahů a marketingu se můžete 16. května zúčastnit oslav univerzitního dne - MUNI Day. Stačí, když nám vyplníte formulář zde. Své jméno pak najdete u vstupu na seznamu hostů. Těšit se můžete na různé sportovní aktivity, ale i na společenskou zónu s občerstvením.

Přehled všech článků