doc. PhDr. Bc. Iva Poláčková Šolcová, Ph.D.

Kvalifikace

Ukončená řízení

Habilitační řízení
Jméno uchazeče v době konání řízení PhDr. Bc. Iva Poláčková Šolcová
Pracoviště uchazeče v době konání řízení Psychologický ústav AV ČR; Fakulta humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze; Cyrilometodějská teologická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci
Obor řízení Sociální psychologie
Fakulta zajišťující řízení Fakulta sociálních studií
Stav řízení jmenování docentem
Datum zahájení řízení 26. 5. 2017
Datum ukončení řízení 1. 8. 2018
Habilitační práce (veřejná část) Emoce v kontextu sociálních a biologických determinant
Důvod pro omezení zveřejnění práce: Odborné články uveřejněné v mezinárodních a národních časopisech.
Oponenti habilitační práce prof. PaedDr. Iva Stuchlíková, CSc. (Pedagogická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích)
prof. PhDr. Jozef Džuka, CSc. (Filozofická fakulta Prešovské univerzity v Prešove)
doc. PhDr. Karel Hnilica, Ph.D. (Pražská vysoká škola psychosociálních studií)
Posudky oponentů Posudek 1 | Posudek 2 | Posudek 3