Open Day na Pedagogické fakultě

Přijď v pátek 13. září až na tři fakulty v rámci Speciálního dne otevřených dveří MUNI.

Učitelská profese se někdy zdá být snadná. Nenech se ošálit, opak je totiž pravdou! A když se člověk zamyslí nad tím, že ovlivňuje budoucí generace, uvědomí si, že být učitelem za to určitě stojí. Vidíš svou budoucnost v předávání znalostí dalším generacím? V tom případě by tvoje kroky měly zamířit na pedagogickou fakultu.

Během programu Open Day MUNI na pedagogické fakultě zjistíš, jak, a hlavně proč se přihlásit právě na „pajdák“, z jakých studijních programů a kombinací si u nás můžeš vybrat nebo jak se v budoucnu uplatníš. Přiblížíme i praxe jako součást studia nebo tě pozveme ke studiu v zahraničí, které ti otevře brány k dalším možnostem.

Těšit se můžeš i na oborový jarmark, kde budeš mít možnost seznámit se blíže se svým vysněným studijním programem, zjistit o něm zajímavosti a hlavně diskutovat se současnými studenty, kteří ti poradí určitě nejlíp. Jak se připravit na přijímačky nebo oborové testy, jaké předměty během studia očekávat, na co se zaměřit a připravit? To se zkrátka dozvíš jen od nich!

  • Dozvíš se vše potřebné o fakultě a jak na ni
  • Jaké tě čekají možnosti praxí a výjezdů do celého světa
  • Oborový jarmark aneb studenti studentům

Tomáš Mariánek, fakultní koordinátor

„Jazyky jsou dnes základním kamenem všech profesí. Učitel jazyka rozdává toto zlato dál a dál, což je myslím ta nejlepší a nejužitečnější práce. Rodinné prostředí a skvělá atmosféra pedagogické fakulty vás ve vašem úsilí maximálně podpoří a člověk se už pak jen diví, jak lehce se zlepšuje a den za dnem postupuje výše.“

Tomáš Mariánek, fakultní koordinátor
Pedagogická fakulta, Učitelství anglického jazyka pro základní školy, Učitelství německého jazyka pro základní školy a Speciální pedagogika

Načítám mapu…

Další fakulty