Open Day na Pedagogické fakultě MU

Přijď v sobotu 17. září a objev svoji vysněnou fakultu!

Učitelská profese se ti může zdát na první pohled snadná. Nenech se však ošálit, opak je pravdou! Vidíš svou budoucnost v práci s dětmi a mladými lidmi, v předávání znalostí a ovlivňování dalších generací, chceš překonávat stále nové výzvy? Pokud tvá odpověď zní „ano“, tvoje kroky by měly zamířit k nám – na pedagogickou fakultu!

Během nabitého programu Open Day na pedagogické fakultě zjistíš, jak a hlavně proč se přihlásit na „pajdák“, z jakých studijních programů a kombinací si u nás můžeš vybrat nebo jak se v budoucnu uplatníš. Přiblížíme ti praxe jako nedílnou součást studia nebo tě pozveme ke studiu a stážím v zahraničí, které ti otevřou brány k lepším možnostem.

Těšit se můžeš na oborový jarmark, kde dostaneš možnost seznámit se blíže se svým vysněným studijním programem a hlavně diskutovat se současnými studenty – nikdo ti totiž neporadí lépe než oni sami. Jak se připravit na přijímačky nebo oborové testy? Jaké předměty během studia očekávat? Na co se zaměřit? To se zkrátka dozvíš jen od nich. Neváhej a přijď se podívat osobně. Těšíme se na tebe!

Zarezervuj si termín

  • O fakultě a jak na ni
  • Oborový jarmark aneb studenti studentům
  • Možnosti praxí a výjezdů do celého světa
  • www.ped.muni.cz

Tomáš Mariánek, fakultní koordinátor

„Studium učitelství považuji za tu nejlepší volbu, kterou může člověk udělat. Obzvlášť to platí u cizích jazyků, které jsou dnes základním kamenem téměř všech profesí. Učitel má jakési poslání předávat toto zlato dál a dál. Příjemná atmosféra a rodinné prostředí pedagogické fakulty vás ve vašem úsilí stát se kvalitním učitelem a zároveň odborníkem maximálně podpoří. Člověk pak může jen s podivem sledovat, jak se zlepšuje a den za dnem postupuje výše.“

Tomáš Mariánek, fakultní koordinátor
Pedagogická fakulta: Učitelství anglického jazyka pro základní školy, Učitelství německého jazyka pro základní školy a Speciální pedagogika

Kde nás najdeš?
Podívej se na mapu!

Načítám mapu…

Další fakulty

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info