Open Day online na Pedagogické fakultě

Připoj se v sobotu 7. listopadu a objev svoji vysněnou fakultu!

Učitelská profese se někomu může zdát snadná. Nenech se však ošálit, opak je pravdou! O tom se ostatně všichni učitelé mohou přesvědčit v letošním roce. Chceš i ty v budoucnu překonávat podobné výzvy jako oni? Vidíš svou budoucnost v práci s dětmi a mladými lidmi, v předávání znalostí a ovlivňování dalších generací? V tom případě by tvoje kroky měly zamířit na pedagogickou fakultu. 

Během online programu Open Day MUNI, sestaveného pedagogickou fakultou, zjistíš, jak a hlavně proč se přihlásit na „pajdák“, z jakých studijních programů a kombinací si u nás můžeš vybrat nebo jak se v budoucnu uplatníš. Přiblížíme ti i praxe jako povinnou součást studia nebo tě pozveme ke studiu a stážím v zahraničí, které ti otevřou brány k lepším možnostem. 

Těšit se můžeš na online oborový jarmark, kde dostaneš možnost diskutovat se současnými studenty ze všech nabízených oborů – nikdo ti totiž neporadí lépe než oni sami. Jak se připravit na přijímačky nebo oborové testy, jaké předměty během studia očekávat, na co se zaměřit a připravit? To se zkrátka dozvíš jen od nich! 

Zarezervuj si termín

  • Dozvíš se vše potřebné o fakultě a jak na ni
  • Jaké tě čekají možnosti praxí a výjezdů do celého světa
  • Oborový jarmark aneb studenti studentům
Načítám...
Načítám...
Načítám...

Tomáš Mariánek, fakultní koordinátor

„Jazyky jsou dnes základním kamenem všech profesí. Učitel jazyka rozdává toto zlato dál a dál, což je myslím ta nejlepší a nejužitečnější práce. Rodinné prostředí a skvělá atmosféra pedagogické fakulty vás ve vašem úsilí maximálně podpoří a člověk se už pak jen diví, jak lehce se zlepšuje a den za dnem postupuje výše.“

Tomáš Mariánek, fakultní koordinátor
Pedagogická fakulta, Učitelství anglického jazyka pro základní školy, Učitelství německého jazyka pro základní školy a Speciální pedagogika

Odkud pro vás vysíláme online?
Podívej se na mapu!

Načítám mapu…

Další fakulty