Open Day na Pedagogické fakultě MU

Přijď v sobotu 23. září a objev svoji vysněnou fakultu!

Láká tě předávat své znalosti a ovlivňovat další generaci? Baví tě psychologie? Je tvým snem vyjet na studijní pobyt do zahraničí? Tím pádem jsi tady správně!

Nabídneme ti nejen informace o fakultě, ale i o možnostech stáží a studijních pobytů v zahraničí, které ti otevřou dveře ke světu nových příležitostí. A co víc, budeš mít možnost navázat kontakt s našimi současnými studenty, kteří ti přiblíží své osobní zkušenosti a odpoví na tvé otázky ohledně přijímacích zkoušek, oborových testů a dalších aspektů studia.

Těšíme se, že tě přivítáme na našem oborovém jarmarku, kde budeš mít příležitost prozkoumat svůj vysněný studijní program a navázat cenné diskuse se studenty, kteří jsou v něm již zapojeni. Jsou to právě oni, kdo ti mohou nejlépe poradit a sdílet své zkušenosti.

Neváhej a přijď se osobně přesvědčit o všech výhodách studia na naší pedagogické fakultě. Těšíme se na setkání s tebou a na to, že společně objevíme tvou cestu k úspěšné a naplňující pedagogické kariéře!

Zarezervuj si termín

  • Přednáška o fakultě a jak na ni
  • Oborový jarmark aneb studenti studentům
  • Možnosti praxí a výjezdů do celého světa
  • www.ped.muni.cz

Kateřina Landová, fakultní koordinátorka

„Studium učitelství považuji za tu nejlepší volbu, kterou může člověk udělat. Na naší fakultě je studium různorodé, takže se člověk nenudí. Zároveň je bráno co nejvíce prakticky, což nám dává velice dobrý základ do budoucna. Další výhodou je velké množství partnerských škol v programu Erasmus+, na které se dá přes naši fakultu vyjet. Bonusem je pak příjemné až rodinné prostředí, ve kterém tě učí opravdoví odborníci v oboru.“

Kateřina Landová, fakultní koordinátorka
Pedagogická fakulta: Učitelství technické a informační výchovy pro základní školy, Učitelství přírodopisu pro základní školy

Kde nás najdeš?
Podívej se na mapu!

Načítám mapu…

Další fakulty

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info