Open Day na Právnické fakultě

Přijď v pátek 13. září až na tři fakulty v rámci speciálního dne otevřených dveří MUNI.

Co je to právo a co je to spravedlnost? Je pravda absolutní? Jednoznačnou odpověď na tyto otázky nedostaneš, ale na všechny ostatní snad ano. Pokud tě láká být příští Harvey Specter nebo Elle Woods, je to tvůj dětský sen, anebo tě prostě zajímá, jaké je to studovat na (objektivně) nejlepší právnické fakultě v České republice, přijď 13. 9. na Open Day MUNI LAW!

Během programu Open Day na naší právnické fakultě zjistíš, jak se přihlásit na práva, z jakých studijních programů si u nás můžeš vybrat a jak studium probíhá. Přiblížíme ti praxe během studia a představíme ti možnosti výjezdů a studia v zahraničí.

Krásami studia práv tě provedou současní studenti fakulty, kteří ti prozradí, jak se připravit na přijímačky a na co se zaměřit. Ochotně zodpoví tvé dotazy a na požádání přihodí i pár osobních zkušeností.

Zarezervuj si termín

  • Jaké studijní programy fakulta nabízí a co studium práv obnáší
  • Kam za praxí a jaké budeš mít možnosti výjezdů do zahraničí
  • Co ti nabídne studentský život v Brně

Anna Kretková, fakultní koordinátorka

„I když jsem z Plzně a na pivo nedám dopustit, Brnu i vínu jsem přišla na chuť. A podobně jsem to měla i s výběrem školy. Práva pro mě nebyla jasnou volbou, ale zpětně bych neměnila. V Brně najdeš nejen nepřeberné množství hipsterských kaváren, ale i sídlo české justice, a tak se ti může stát, že tě některé předměty budou vyučovat soudci Ústavního soudu, u kterých můžeš později začít i svou praxi. Právnická fakulta nabízí dokonalou rovnováhu mezi povinnostmi, příležitostmi a volným časem.“

Anna Kretková, fakultní koordinátorka
Právnická fakulta, Právo a právní věda

Načítám mapu…

Další fakulty