Open Day na Právnické fakultě MU

Přijď v sobotu 23. září a objev svoji vysněnou fakultu!

Zajímá tě, jaké to je, studovat na jedné z nejlepších právnických fakult v České republice? Jak si splnit dětský sen a být nový Harvey Specter nebo Elle Woods? Nebo tvým rodičům připadá cool mít v rodině právníka? Jestli se chceš dozvědět, co všechno to obnáší, tak přijď 23. 9. na Open Day na Právnické fakultě Masarykovy univerzity – znáš to, neznalost neomlouvá! Využij této příležitosti a přijď fakultu poznat zevnitř.

Během programu Open Day MUNI na právnické fakultě zjistíš, jak se přihlásit na práva, z jakých studijních programů si u nás můžeš vybrat a jak studium probíhá. Přiblížíme ti studentské praxe a představíme ti možnosti výjezdů a studia v zahraničí.

Veškeré informace ti předají studenti fakulty, kteří ti prozradí, jak si k nám podat přihlášku, jaké jsou přijímačky a co od studia na naší fakultě očekávat. Odpoví na všechny tvoje zvídavé otázky, a když budeš chtít, tak rádi přihodí i pár osobních zkušeností.

Kromě spousty užitečných informací dostaneš i možnost soutěžit o zajímavé ceny od univerzity.

Zarezervuj si termín

  • Jaké obory je možné studovat
  • Co obnáší studium práv
  • Praxe a možnosti výjezdů do zahraničí
  • Spolkový a studentský život v Brně

Eva Šimková, fakultní koordinátorka

„Už v prváku jsem věděla, že studium práv byla správná volba. V průběhu studia jsem zjistila, jak a kde se efektivně učit, kam jít na nejlepší jídlo, ale hlavně jak vybalancovat strasti učení a krásy studentského života. Pokud chcete, aby vás v průběhu studia učili kantoři z celého světa, a zároveň jste dostali nespočet možností, jak se do světa podívat, tak studovat práva v Brně je nejlepší volba.“

Eva Šimková, fakultní koordinátorka
Právnická fakulta, Právo a právní věda

Kde nás najdeš?
Podívej se na mapu!

Načítám mapu…

Další fakulty

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info