Jak je to s BOZP u tělocviku?

U předmětů povinné TV je prerekvizitou školení o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci (BOZP).

Princip fungování je následující:

1. Zaregistrujete si předmět povinné TV a u předmětu uvidíte červené hlášení o prerekvizitě BOZP.
  2. Následující den se předepíše školení BOZP, odkaz na něj obdržíte e-mailem. Je nutné ho splnit do 7 dnů.
  3. Splníte školení a tím je prerekvizita splněna. Po splnění školení trvá řádově pár minut, než se prerekvizita vyhodnotí a předmět se označí jako bílý se splněnými prerekvizitami.
  4. Předmět se po splnění všech prerekvizit zapíše.

Pokud si necháváte přeposílat poštu na soukromou adresu, může stát, že bude e-mail vyhodnocen jako spam –⁠ doporučujeme kontrolovat všechny složky.

Nevíte? Tápete?
Jsme jedno ucho