Jak je to s povinným tělocvikem?

Studenti většiny prezenčních bakalářských a pětiletých magisterských studijních programů musí během svého studia získat 2 kredity za předmět Tělesná výchova. Výjimku tvoří některé programy. Jeden předmět je hodnocen jedním kreditem. Tělesnou výchovu zajišťuje Centrum univerzitního sportu.

Z nabídky předmětů sportovních aktivit, které jsou standardně vypisovány pod kódy P9…, si vyberete dle svého sportovního zaměření, zájmu a časových možností. Stejný předmět si můžete zapsat i víckrát. V rámci jednoho semestru si můžete zapsat pouze jeden předmět povinné tělesné výchovy. Výuku lze absolvovat v libovolném semestru studia.

Nevíte? Tápete?
Jsme jedno ucho