Granty TGM 2023 podpoří workshopy, sportovní den i projekt o právech pacientů

V letošním ročníku Grantů TGM jsme obdrželi celkem 5 žádostí, z nichž navrhujeme podpořit 4 - a to díky příspěvku Odboru komunikace a vnějších vztahů RMU, který prostřednictvím stipendijního fondu přebírá finanční podporu dvou projektů.

12. 6. 2023

Bez popisku

Díky navýšené podpoře bude letos mezi projekty rozděleno celkem 74 000 Kč. Mezi vítězné projekty patří:

• DataLab Summer School - Letní workshop se zaměřením na algoritmizaci a strojové učení (Lukáš Galeta a kolegové z ESF MU)
  • Gamifikace ve výuce mediální výchovy -  workshopy cílené na studující pedagogické  fakulty (spolek Fakescape)
  • Použití omezovacích prostředků na pacientech - zpracování dostupných dat o problematice a příprava informačních materiálů z právního hlediska (Viktor Typlt z PrF MU)
  • Sport dětem - sportovní odpoledne s důrazem na zdravý životní styl pro vybrané skupiny dětí (Milka Latinovič a IFMSA)

Přehled všech článků