Povinné roušky u přijímaček na MUNI

Prosíme všechny uchazeče o studium, kteří skládají přijímací zkoušky na Masarykovu univerzitu, aby si s sebou nezapomněli vzít roušku, nebo jiný podobný ochranný prostředek dýchacích cest.

18. 6. 2020 13:23

Konání hromadných akcí ve vnitřních prostorách omezuje aktuální mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví tak, že musí být zachováván odstup mezi osobami nejméně dva metry a současně účastníci hromadné akce nosí ochranný prostředek dýchacích cest, který brání šíření kapének. V případě účastníků přijímacích zkoušek na vysoké školy není povinnost zachovávat odstup dva metry, ale stále platí, že musí mít ochranný prostředek.

Přehled všech článků