Semafor zůstane bílý, rozhodl krizový štáb

V pondělí 23. srpna 2021 zasedal Krizový štáb MU, který rozhodl o pokračování bílého režimu univerzitního semaforu s tím, že v současnosti dochází k revizi připravenosti semaforu na případné zhoršení situace.

24. 8. 2021

Krizový štáb dále projednal otázky spojené s podmínkami příjezdů zahraničních studentů včetně jejich ubytování na kolejích. Povinná samoizolace bude v příípadě přijíždějících studentů realizována na kolejích, pro evidenci očkování, resp. testování bude využit systém ISKAM.

Harmonogram akademického roku a jeho zahájení dne 13. září 2021 zůstává beze změn, přičemž plánované akademické obřady budou připravovány dle vládních nařízení. MU obnoví komunikaci se společností Podané ruce tak, aby bylo zajištěné testování v návaznosti na platná vládní opatření.

Zaměstnanci budou požádáni, aby v aplikace Prevence Covid v Inet aktualizovali informace ohledně dokončeného očkování.

Další jednání Krizového štábu se předpokládá před zahájením semestru.

Přehled všech článků