Jaké možnosti konzultací univerzita nabízí?

Můžete využít individuální osobní konzultace nebo on-line konzultace:

• Délka konzultace je 50 minut.
  • Konzultace probíhají v českém, anglickém nebo ukrajinském jazyce.
  • Na vyžádání je možné zajistit konzultaci ve francouzském a německém jazyce.

Individuální osobní konzultace

Místem konzultace je obvykle místnost č. 236 na Komenského náměstí 2 (z hlavního vchodu přes dvůr do druhé části budovy, 2. patro, místnost je hned vedle výtahu), plánek viz zde, případně jsou to soukromé praxe našich psychologů a terapeutů.

Na konzultaci se dostavte s mírným časovým předstihem a vyčkejte před konzultační místností na konzultanta, abyste nerušili klienta, který konzultuje před vámi.

Individuální on-line konzultace (Skype, Zoom apod.)

Tento způsob slouží zejména pro studenty, kteří se nemohou dostavit na osobní konzultaci (zahraniční stáže a podobně).

Aby mohla konzultace v této formě proběhnout, vaše zařízení musí mít funkční kameru a mikrofon, nainstalovaný program Skype/Zoom/MS Teams a musíte si zajistit dostatečně rychlé a stabilní připojení k internetu.

Chcete se objednat na konzultaci?

Rezervační systém je přístupný pouze studentům s aktivním studiem. Svůj termín si můžete zarezervovat zde. V případě, že jste již psychologickou konzultaci v minulosti v rámci Poradenského centra čerpal/a, informujte nás o této skutečnosti v poli "Text zprávy".

Uvedené konzultace neslouží pro akutní stavy, v akutních případech se prosím obracejte na Ambulanci Psychiatrické kliniky FN Brno nebo na Psychiatrickou nemocnici Brno.

V případě dalších otázek se na nás obraťte ne e-mailu psycholog@muni.cz.

Nevíte? Tápete?
Jsme jedno ucho