Jaké možnosti konzultací univerzita nabízí?

Můžete využít individuální osobní konzultace nebo on-line konzultace.

• Délka konzultace je 50 minut.
  • Konzultace probíhají v českém jazyce.
  • Na vyžádání je možné zajistit konzultaci v anglickém jazyce.

Individuální osobní konzultace

• Místem konzultace je obvykle místnost č. 104 - Pracovna lektorů na Komenského náměstí 2 (po vstupu vlevo přes prosklené dveře), plánek viz zde, případně jsou to soukromé praxe našich psychologů.
  • Na konzultaci se dostavte s mírným časovým předstihem a vyčkejte před konzultační místností na psychologa, abyste nerušili klienta, který konzultuje před vámi.

Individuální on-line konzultace (Skype, Zoom apod.)

• Slouží pro studenty, kteří se nemohou dostavit na osobní konzultaci (zahraniční stáže a podobně).
  • Aby mohla konzultace v této formě proběhnout, vaše zařízení musí mít funkční kameru a mikrofon, nainstalovaný program Skype/Zoom a musíte si zajistit dostatečně rychlé a stabilní připojení k internetu.

Chcete se objednat na konzultaci?

Stačí si zarezervovat svůj termín zde. V případě, že jste již psychologickou konzultaci v minulosti v rámci poradenského centra čerpal/a, informujte nás o této skutečnosti v poli "Text zprávy".

Uvedené konzultace neslouží pro akutní stavy, v akutních případech se prosím obracejte na Ambulanci Psychiatrické kliniky FN Brno nebo na Psychiatrickou nemocnici Brno.

V případě dalších otázek se na nás obraťte ne e-mailu psycholog@muni.cz.