Za jakých podmínek můžu využívat službu psychologického poradenství?

1. Službu můžete čerpat, pokud jste aktivním studentem MU, tedy máte aktivní studium na MU.
  2. Na termíny se objednávejte prostřednictvím rezervačního systému: https://poradenstvi.muni.cz/psycholog/rezervace-terminu-studenti.
  3. Pokud v době využívání této služby přerušíte nebo ukončíte studium, máte povinnost tuto skutečnost bez prodlení oznámit písemně na adresu psycholog@muni.cz.
  4. Aktuální počet konzultací, které jako student MU můžete zdarma využít, se může v průběhu akademického roku měnit.
  5. Omluvu z konzultace proveďte písemně na e-mail Vámi vybraného psychologa a na e-mail psycholog@muni.cz nejpozději 48 hodin před sjednaným termínem konzultace, jinak konzultace propadne. Pokud však zjistíte méně než 48 hodin předem, že na konzultaci z vážných důvodů nemůžete dorazit, dejte nám to také prosím vědět.